LSC

LSC

LSC

Michael Duncan | Academic Recruitment Manager

Language Study Centres – надійна британська компанія, що пропонує високоякісні освітні та культурні програми для дітей та дорослих в Об’єднаному Королівстві, США, Іспанії та Мальті. У школах LSC викладають чудові вчителі, які шукають індивідуальний підхід до кожного учня. Компанія LSC працює зі всесвітньовідомими університетами та приватними коледжами Об’єднаного Королівства, США та Європи. У кожному кампусі, де проживають і вчаться студенти, різна інфраструктура і панує своєрідна атмосфера. Обирайте, що вам до душі – університети, що належать до світової спадщини ЮНЕСКО, чи надсучасні корпуси, розташовані зовсім поруч з діловим центром Кенері-Ворф у Лондоні.

Репутація LSC – доказ їхньої відданості справі. Вони завжди серйозно працювали над високими стандартами навчання і пишаються якістю і неординарністю послуг, які надають. Навчальний план у центрах LSC створений так, щоб допомагати учням розвивати свою англійську відповідно до своїх здібностей і поставлених цілей.

Книжки, за якими вчаться учні, написані і розроблені командою LSC, і зосереджені на культурі Об’єднаного Королівства. Вони створені так, щоб учні мали змогу потім практикувати те, що вивчили на уроках. У 2018 році центри LSC прийняли групи більш ніж з 26 країн і 5 континентів світу. Таким чином, усі вони дізналися про нові для себе культури, познайомилися з ними і знайшли друзів у таких країнах, про які вони раніше або зовсім не знали, або дуже мало.