LAL

LAL

LAL

Mark Cook | Chief Operating Officer

Марк має багатий досвід вчителювання та роботи з дітьми. Він особисто займався розширенням мережі мовних шкіл LAL: так було відкрито ще 5 центрів у Великобританії та 3 у США. Знання Марка в області викладання англійської як іноземної мови не обмежуються лише викладанням та маркетингом, а охоплюють усі аспекти даної сфери. Його найулюбленішим методом навчання є використання відео у класі, що, на його думку, дозволяє учням більш ефективно та весело практикувати свої комунікативні навички.

Назва семінару:
Using video in the classroom
(Використання відео у класі)

Опис семінару:
Відео може стати потужним інструментом у процесі навчання. На семінарі ви дізнаєтесь кілька корисних технік з його використання, які допоможуть максимально ефективно застосовувати короткі “німі” відеоролики. Мета семінару – показати, що ця техніка є ефективною у роботі з різними учнями, незалежно від їх віку та рівня володіння мовою.

LAL

Мережа мовних центрів LAL (Language And Leisure), була заснована в 1986 році. На даний момент пропонує широкий вибір мовних курсів для дітей і дорослих. LAL – це 17 шкіл у Великобританії, Ірландії, США, ПАР, на Мальті, 35 років успішного досвіду роботи, 122 навчальні курси і більше 300 культурних, екскурсійних, розважальних заходів.Всі школи мережі акредитовані провідними освітніми асоціаціями: ENGLISH UK, British Counsil, FELTOM,ENGLISH US, CEA.

Завдання LAL не тільки забезпечити ідеальні умови для вивчення мови на заняттях в школі, але і дати можливість практикувати її в реальному житті, а також познайомити з культурою і традиціями країни в якій студенти навчаються.