GlobalExam

GlobalExam

GlobalExam

Thomas Gand | Head of international development

Закінчив Інститут політичних наук в Лілі. Працював в провідній брокерській компанії  Європи Starsupply Petroleum Europe, потім продовжив  свій кар’єрний шлях у  Livestock Trading Business Venture та у Rio Tinto – провідній всесвітній гірничій компанії, яка спеціалізується на видобутку та обробці корисних копалин Землі. Наразі обіймає посаду голови відділу міжнародного розвитку GlobalExam.

Створена у 2014 році, GlobalExam стала першою французькою он-лайн платформою, робота якої на 100% присвячена мовним тестам (включаючи IELTS, TOEFL, TOEIC, Bulats, Bright English, HSK, BRIGHT Espanol,  DELE, DELF, TCF, WiDaf, BRIGHT Deutsch). GlobalExam  стала інноваційним рішенням, яка пропонує підготовчі он-лайн тренування, розроблені фахівцями та доступні в реальних умовах іспиту. Платформа готує студентів до 15 тестів на 5 мовах (англійська, іспанська, німецька, французька та китайська). Програми можуть бути використані в класі (сумісне навчання) або кожним окремим користувачем (інструмент самостійного навчання).

GlobalExam є міжнародною компанією з офісами в Парижі, Амстердамі, Токіо, Сеулі, Тунісі та Хошиміні. Наразі вона є партнером 50% французьких університетів, співпрацює з 400 освітніми агентами, університетами, мовними школами та LMS (платформами электронного навчання) 20 країн світу. Більш ніж 300 000 студентів вже скористались тренувальними програмами сайту.

GlobalExam отримала звання «Відмінний»за версією  портала відгуків Trustpilot.