SUL

SUL

SUL

Slavas Palkevicius | Director of SUL

Директор та співвласник мовних шкіл SUL. Має 17-річний досвід роботи у сфері міжнародної освіти. До початку роботи в марежі мовних шкіл SUL працював міжнародним менеджером з продажів в компанії “Oscars International”. Також працював менеджером з розвитку бізнесу в Malvern House International та директором з маркетингу Міжнародної академії середземноморських країн в Туреччині.

SUL Language Schools – це мережа мовних центрів сімейного типу з 35-річним досвідом організації літніх шкіл для дитячих груп, індивідуальних занять для дорослих та дітей, програм мовного занурення в 15 містах Великобританії та Шотландії. Високі стандарти якості навчання SUL підтверджує акредитація ABLS під егідою системи акредитації уряду Великобританії. У 2014 – 2015 роках мережа також отримала нагороду Travel Safe Award за рівень безпеки в рамках своїх курсів.

Школа SUL надає повний пакет послуг з організації мовних курсів, який виходить далеко за рамки стандартної мовної практики, включаючи в себе ряд додаткових інноваційних можливостей для розвитку кожного студента, навчаючи їх досягати своїх цілей.  Всі вчителі, які працюють в SUL дуже віддані своїй справі, навчаючи своїх студентів в кращих освітніх традиціях, застосовують найефективніші методики, знаходять при цьому індивідуальний підхід до кожного студента.