Humboldt-Institut

Humboldt-Institut

Humboldt-Institut

Стефан багато років співпрацює з Інститутом Гумбольдта. Він має величезний досвід у викладанні для дітей молодшого віку у Лінденбергзі, а також у навчанні дорослих студентів у Констансі та Берліні. Протягом останніх років він займає посаду заступника голови навчального центру для дорослих у Берлін-Мітте.

Humboldt-Institut (HI) – це найбільша, найвідоміша й найдосвідченіша з організацій, яка пропонує курси німецької мови. Заснована у 1977,  на сьогоднішній день вона організує навчання для дітей, підлітків та дорослих продовж всього року у 20 навчальних центрах Німеччини та в Австрії. До списку найвідоміших шкіл входять : Берлін, Констанс для дорослих; Відень, Лінденберг, Бад-Шусенрід, Фрайбург для підлітків; Берлін Ленін, Хесен для дітей.

Основні принципи навчання німецької мови в HI – інтенсивність занять і строгий контроль отриманих знань. Велике значення надається кількості учнів в класі, яка зазвичай становить не більше 10. Повний пакет завжди складається с навчання, проживання, трансферу, харчування та екскурсійної програми. За найменшими учнями здійснюється цілодобовий контроль. Студенти мовних курсів можуть здати в школі тести TestDaF та telc

Програми, які пропонує школа:

  • Стандартна німецька
  • Інтенсивна німецька
  • Індивідуальна німецька
  • Курс підготовки до здачі екзаменів