OIEG

OIEG

OIEG

Matt Hird | Global Sales Director

Досвід роботи в сфері міжнародної освіти з 1992 року, Викладач і керівник в школах Таїланду, Польщі, Великобританії, Відповідальний за прийом іноземних студентів в школах Oxford International в – Великобританії, Канади та США. Автор розробки та впровадження олімпіади British English Olympics, відомого змагання між командами загальноосвітніх шкіл з усього світу (за останні 8 років учасниками стали більше ніж 200 шкіл з приблизно 20 країн світу)

Мережа мовних шкіл Oxford International Education Group була заснована в 1991 році. На сьогоднішній день це одна з найбільших освітніх мереж Великобританії, яка налічує 14 освітніх центрів. Щорічно вона приймає близько 10 тис. іноземних студентів, має найбільший штат викладачів, власну систему підвищення кваліфікації кадрів і моніторингу якості. Школи OIEG відрізняються високим професіоналізмом викладачів, відмінним розташуванням освітніх центрів, а також широким вибором навчальних програм.

Об’єднуючи багаторічний досвід роботи в сфері освіти, OIEG пропонує своїм студентам найкращі умови для ефективного навчання та захоплюючого перебування у Великобританії. 2018 рік приніс мережі багато нагород від iStudy Awards, ST Star Awards, APS, що ще раз підкреслює високі стандарти освітніх центрів Oxford International Education Group.