UKLC

UKLC

UKLC

Emiliano Garonzi | Academic Manager

Еміліо 10 років працює викладачем англійської мови і 6 років – керівником науково-дослідницького відділу. Крім того, він – розробник навчальних планів, письменник і викладач, який готує вчителів для шкіл UKLC. Сьогодні Еміліо працює у відділеннях постійного підвищення кваліфікації та медіа для розвитку класу вивчення англійської, як іноземної.  Крім того, він пише та ілюструє книжки для дітей. Раніше Еміліо брав участь в FLT Forum і проводив семінари на теми Experience Design, Teaching as Performing and Play in the classroom.

Назва семінару

“We know the drill!” Or do we? : An innovative way of looking at Drilling Pronunciation

(«Ми знаємо дриллінг!» Чи не дуже? Інноваційний погляд на метод дриллінга для вдосконалення вимови»)

Опис семінару

Дриллінг – дуже потужний, проте давно забутий метод вивчення нового матеріалу, який точно потрібно повернути на арену викладання англійської, як іноземної мови. Так склалося, що він вийшов із моди і давно забувся тоді, коли англійську почали масово викладати у всьому світі. Чому? На думку спадають дві причини: люди вважають, що це 1) нудно і 2) неефективно. Мета семінару – показати, що цей метод, незважаючи на свою погану репутацію, може бути і цікавим, і ефективним. Можливо, нам навіть вдасться декого переконати, що дриллінг вважається неефективним тільки тому, що його звикли застосовувати в нудний спосіб. Під час семінару ми також покажемо, як ефективне застосування цього методу може не лише допомогти покращити вимову, а й повністю перезарядити мозок на вивчення іноземної мови!

UKLC (UK Language Courses), що займається організацією мовних програм вже понад 30 років. На сьогоднішній день це компанія з бездоганною репутацією, яка стрімко розвивається та впевнено займає провідні позиції на мовному ринку Великобританії протягом останніх 5 років! Характерна особливість усіх шкіл, яку відмічають наші гіди – бездоганна організація програми, навчального процесу і справжня командна робота персоналу усіх мовних центрів!

Програми UKLC призначені для дітей та підлітків 8-17 років та проводяться в різних містах Великобританії  – Лондоні, Йорку, Честері, Манчестері, Плімуті, Редінгу, Чічестері, Брістолі, тощо, що дає змогу побачити все розмаїття країни. Мережа акредитована міжнародною організацією British Council, асоціацією English UK, ALTO.